2020 m. vasario 17-18 d. Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centre vyko Sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyriaus ir  Šiaulių universiteto organizuoti dviejų dienų (20 akad.val.) mokymai ,,Agresijos prevencija ir valdymas“, skirti specialiesiems pedagogams, logopedams, psichologams, socialiniams pedagogams bei kitiems specialistams, dirbantiems bendrojo ugdymo, specialiosiose mokyklose, dienos centruose, vaikų ir suaugusiųjų socialinės globos ir kt. įstaigose. Mokymų tikslas – įgalinti pedagogus atpažinti pirmuosius agresyvaus elgesio signalus ir tinkamai į juos reaguoti; įvertinti potencialiai pavojingą situaciją ir taikyti intervencijos metodus bei išmokyti valdyti pokrizinę situaciją.

Mokymuose dalyvavo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro ir Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų pedagogai bei specialistai.

Mokymus vedė ir praktines veiklas organizavo Šiaulių universiteto docentė, sertifikuota tarptautinės organizacijos Krizių prevencijos instituto (Crisis Prevention Institute – CPI) dėstytoja, dr. Renata Geležinienė.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras
Sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyrius

Ateities g. 44, 06329 Vilnius

+370 677 58544, +370 5 2484100

info@srvks.lt, rastine@lasuc.lt

www.srvks.lt, www.lasuc.lt

G-BC3BY0ZY5