Šiame leidinyje pateikiamos sensorinių veiklų taikymo idėjos, kurios gali padėti išmokyti vaiką savireguliacijos.

Rinkinyje yra 6 kortelės, skirtos mokyklinio amžiaus vaikams ir paaugliams, turintiems įvairiapusių raidos sutrikimų. Kiekvienos kortelės kitoje pusėje rasite instrukciją, kaip atlikti pratimą. Šios kortelės ne tik padeda geriau pažinti savo kūną, bet ir stiprina dėmesio koncentraciją, skatina kūno atsipalaidavimą, mažina streso lygį.

Priemonė skirta asmenims, ugdantiems vaikus, patiriančius sensorinių iššūkių bei vaikams, siekiantiems papildomų proprioreceptinės bei vestibulinės sistemos pojūčių.

Metodinė priemonė padės tėvams atrasti naujus pagalbos būdus kaip praplėsti vaikų maisto racioną, kaip įtraukti naujus maisto produktus, remiantis šešių valgymo žingsnių principu.

Teorinė ir praktinė informacija pedagogams ir pedagogų padėjėjams apie sensorines pertraukas, taikomas veiklas, kurias galima atlikti mokykloje pamokų ir pertraukų metu.

Plakatų rinkinys Sensorinė stotelės gali būti naudojamas sensorinių pertraukų metu tiek namuose, tiek ugdymo įstaigoje. Rinkinį sudaro 9 plakatai.

Metodinėje priemonėje pateikia informacija apie vaikų mitybos ypatumus, pasireiškiančias valgymo problemas, priežastis ir sprendimo galimybes.

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras
Sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyrius

Ateities g. 44, 06329 Vilnius

+370 677 58544, +370 5 2484100

info@srvks.lt, rastine@lasuc.lt

www.srvks.lt, www.lasuc.lt

G-BC3BY0ZY5